.

.

Camister Вшмукување Чаша Туш Рек Тешки Транспарентна Пластична Проѕирна Светлина String Вшмукување Чаша Кука Багажник

Camister Вшмукување Чаша Туш Рек Тешки Транспарентна Пластична Проѕирна Светлина String Вшмукување Чаша Кука

DEN 253.20

Пристапност
Во достапна форма

Вклучени во пакетот : ќе добиете 25 туш вшмукување чаши, кои се доволно за да се задоволат секојдневните потреби и замени.Тоа може да се направи вашиот дом да изгледа уредно и може да биде цврсто фиксирани на ѕид; големината на овој вшмукување чаша е 4.3 x 4.3 x 1,5 см/1.7 x 1.7 x 0.6 инчи.Широка примена опсег : Овие Божиќ светлина suckers може да се користи на прозорци, огледала, стакло, метал или други не-porous површини, погодни за украсување бањи, кујни, спални соби, канцеларии, училишта, хотели, продавници, и да може да ги исполни вашите различни потреби.Одлична дизајн : Нашата туш вшмукување чаша куки обезбеди силна поддршка на површината, додека се нежни доволно за да не се остави штета, лесно да се справи со, заштеда на енергија и енергетски, секој врвот има за одредување на Божиќ светлина string.Високо-квалитетни материјали : Овие Божиќ светлина вшмукување чаша куките се изработени од ПВЦ материјал, кој е сигурен и силен, светлина и лесен за користење, може да се носат тешки предмети, е лесен за употреба, не е лесно да се пробие и да се деформира, и може да ви послужи за долго.Лесен за користење : Овие транспарентни светлина string заграда се лесен за користење, нема други алатки се потребни за, само чисти непречено ѕид, лесно влажна површина, а потоа да им помогнам на задната страна на вшмукување чаша директно на ѕид без паѓа надвор лесно.Camister Боја : transparent Material : PVCPackage Содржина : 25 * Рамен отворен вшмукување чаша.

Главните карактеристики

Избор на клиент