.

.

Професионални Мажите Cordless Коса Clipper, Електрични Професионални Т-Сечилото Тример, Мажи Коса Clipper, Нула Јазот Ќелава Брада Жилет, Секојдневно се од Суштинско значење B

Професионални Мажите Cordless Коса Clipper, Електрични Професионални Т-Сечилото Тример, Мажи Коса Clipper, Нула

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

▲Пакет вклучувајќи: 1x Губење на Алатка за Сечење 1x Чистење со Четка 1x USB Полнење Cable4x Граница чешел 1x Упатство ✔ Најдобри Услуги на Клиентите : Ако имате било какви проблеми со нашата Коса Clippers или услуга, љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор и да се справи брзо.Исто така опремен со четка за чистење, секој пат кога се користи четка за чистење.Боја : Златна 1.✂【ПЕРАТ Ce ERAMIC Т-НОЖЕВИ】 Берберот clipper усвојува Т-облик cuttr 0 главата да остане остри при креирањето удобно кроење.Ако сте почетник или направете го тоа сами, ве молиме да користите граница чешел ние нудиме да работат! 3.водоотпорен коса тример со титаниум-керамички ножеви ви овозможи да се чисти со вода брзо, лесно се чисти машина после секоја употреба да ги одржувате уредни. ✂【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 T нож тример со едно-копче дизајн поедноставува работата.Ние ви препорачуваме да имаат фризура два пати неделно, тоа трае 2 часа за полнење да се појави повторно, како и употребата време е еден месец.

Главните карактеристики

Избор на клиент