.

.

21.6 V 4000mAh Литиум Јонска Замена на Батеријата за V8 Апсолутна Cordless Вакуум Рачни Почиста

21.6 V 4000mAh Литиум Јонска Замена на Батеријата за V8 Апсолутна Cordless Вакуум Рачни Почиста

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Li-ion батерија, 4000m Ah Реалниот Капацитет, 21.6 V. КОМПАТИБИЛНОСТ:На почисто батеријата компатибилен со V8 Апсолутна, V8 Животно , V8 Животно.КВАЛИФИКУВАН:Оваа правосмукалка батеријата е CE, FCC и ROHS заверена и тестиран од страна на производителот, се чувствуваат безбедно да се користи тоа.ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ:добар батеријата може да ги зачувате вашите работно време, подобри својата работна ефикасност.Ако вашиот производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ја поддржуваме 12месеци замена на време.urs пријателски услуги на клиентите!.Напон : 21.6 v. Капацитет : 3500m Ah.Батерија тип : Литиум.За V8 Апсолутна, За V8 Животно ,За V8 Животинско Ексклузивни.Напон : 21.6 v Capacity : 3500m Ah Battery тип : Литиум.Одговара Машина Модел : .За V8 Апсолутна, За V8 Животно ,За V8 Животинско Ексклузивни.

Главните карактеристики

Избор на клиент