.

.

Coralogo Боја на Лак Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 СМ-T500/T505/T507 Смешно Цртан филм Симпатична Kawaii Силикони Забава Покрие Дизајн Fidget за Девојки, Момчиња, Деца Тинејџерски Слу

Coralogo Боја на Лак Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 СМ-T500/T505/T507 Смешно Цртан филм Симпатична

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【Високо квалитетен материјал】Оваа симпатична Samsung Galaxy Tab О7 10.4" 2020 СМ-T500/T505/T507 случај е направен од висок квалитет со силиконска материјал за совршено одговара на вашиот таблет,кој гарантира лесно се стави и изнесување на случајот,Лесен,тенок и лесен допир чувства.Е совршен подарок за семејството и пријателите. 【Единствен облик】Нов дизајн и супер симпатична изглед.Симпатична и спектар на бои дизајн случај направат вашиот Samsung Galaxy Tab О7 10.4" 2020 СМ-T500/T505/T507 случај изгледа различно и мода и кул.Во исто време, на полнење порта е резервирана.Отворот за полнење е убаво и отворен, па тоа нема да стане misshapen од полнењето,и сите функции на таблет може да се користи. 【Сите круг заштита】Прашина-доказ, shockproof, капка отпорни и отпорен на гребење, и нема да се олабави или деформира при долгорочна употреба,водоотпорен дизајн да го заштитите вашиот таблет.Во исто време,заградата за нашите таблета држачот за стојат може да се поддржи вашиот таблет во секое време, така што можеме да користите екран или лесно да се види. 【Собере】Оваа Samsung Galaxy Tab О7 10.4" 2020 СМ-T500/T505/T507 случај е многу погодна за вашиот таблет, тоа не е лесно да се лизга надвор, и тоа ќе не однесе до екстра простор во торба или џеб на облека, и тоа е лесно да се носат со вас. 【По продажбата на услугата】Ако имате било какви прашања или не се целосно задоволни со вашиот таблет заштитни случај, ве молиме да се консултирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Прашање и Одговор:П : ова Ќе одговара на Samsung Galaxy Tab О7 10.4" 2020 СМ-T500/T505/T507? A : Да, совршено се вклопуваат.П : дали некој безжичен случај?На:Почитувани, ова е само заштитен случај, Ако се стави вашиот Samsung Galaxy Tab О7 10.4" 2020 СМ-T500/T505/T507 во нашиот таблет случај, вие се уште можете да безжично полнење.П : Дали оваа маска се одржи таблета случај тесни доволно дека таблета случај никогаш нема да падне надвор од неа?A : Почитувани,Да.П : Дали овој случај shockproof за мојот Samsung Galaxy Tab О7 10.4" 2020 СМ-T500/T505/T507? О : Секако, Нашите Табот случај е shockproof/нула доказ и навистина лесно да се чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент