.

.

QFFL Агол Туш Организатор, Ѕид Монтирани Бања Полица, Бакар Заграда, со Парапет и Кука, Бања Стакло Лебди Полици (Боја : Двоен Слој, Големина : 25cm/10in)

QFFL Агол Туш Организатор, Ѕид Монтирани Бања Полица, Бакар Заграда, со Парапет и Кука, Бања Стакло Лебди Полици

DEN 3844.80

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】Туш за Складирање е нула-доказ направени од бакар заградата и премиум квалитет калено стакло.На 8мм дебелината на калено стакло, обезбедува одлична безбедност и стабилност. 【Огромен Простор за Складирање】Својот простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши ѕид простор во пространа површина, држи сè што уредно организирани и во место. 【Дизајн】Оваа стаклена полица со железница е одлично да се продавница за козметика и toiletries на, исто така, гарантира дека работите ќе останат на полица и да не заврши на подот.Со дополнителни куки за да се зголеми просторот за складирање. 【Безбедно】Заоблени агли, без рабови и агли, да се спречи парчиња; - заштита на вашето семејство безбедност. 【Разноврсна Употреба】Идеален за употреба во Бања,Тоалет,Тоалети.Голема големина дизајн, кој заштедува многу простор на вашиот дом.Со својот модерен дизајн и полиран алуминиум текстура, овој ѕид стаклена полица совршено се совпаѓа со било бања стил, создава интимна и хармоничен простор за што да се опуштите вашето тело и слободни вашиот ум.спецификација : -Процес : Electroplating полирање-Материјал : бакар + стакло-Инсталација метод : удар-Инсталација на животната средина : бања/wc-Size : Двоен слој : 43.5*20*20cm/17*8*8in; 43.5*25*25cm/17*10*10in Three слоеви : 67.5*20*20cm/27*8*8in; 67.5*25*25cm/27*10*10in-Карактеристики : анти- ' рѓа, водоотпорен, Силна товарот-Пакет содржина : стаклена полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи)-Драги купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Главните карактеристики

:
--Process
:
--Material
:
--Installation method
:
--Installation environment
:
--Size
Double layer:
43.5*20*20cm/17*8*8in; 43.5*25*25cm/17*10*10in
Three layers:
67.5*20*20cm/27*8*8in; 67.5*25*25cm/27*10*10in
:
--Features
:
--Package content
:
--Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you!
Избор на клиент