.

.

Месечината Назад Туш Завеса за Бања Две Плашлив Мачки и Тиква на Позадината на Месечината ноќта на Вештерките се Рекламирате Назад Осветлена Позадина Лилјак Црна ?

Месечината Назад Туш Завеса за Бања Две Плашлив Мачки и Тиква на Позадината на Месечината ноќта на Вештерките

DEN 1468.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал и Големина : 100% полиестер, 36 инчи широка x 72 инчи долго.Вклучени : Еден туш завеса, 6 пластични туш куки.Совршена декорација : напредни HD технологија на печатење, совршена декорација за бања.Може да ви даде една мистериозна место.Лесно чистење : Машина мие со ладна вода или рака мие нежно.Висат само.Може само да железо на пониска температура.По продажба : за Било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Добредојдовте на нашиот магазин, нашата продавница е многу туш завеси за вас за да изберете од.Карактеристики : 1. 100% полиестер платно, издржливи.2. Користиме високо квалитетни полиестер ткаенини. 3. Тоа е лесно да се чисти и одржува.Тоа може да биде машина за измиени во ладна или топла вода, но не избелени.Дизајн : 1. Напредни high-definition печатење технологија ви овозможува да се облекуваат бања како ви се допаѓа.2. Нашите туш завеса има различни бои, обезбедување на вас и вашето семејство со топло, удобно, безбедно и еколошки капење на животната средина.Совршена изведба : Може да ви обезбеди со приватен простор.По продажба : Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување и по-продажбата на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Answer : ___________________________ Note : 1. Сите димензии се рачно се мери, и на отстапување (опсег) е 1-3 mm.2. Поради осветлувањето и да се прикажат на екранот, предмети може да биде малку поинаков од слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент