.

.

OYEARS Подот Светилка за Дневна Соба Модерна 62 Кристал Наредени Топката Подот Светилка Спалната соба Читање Полиран Челик Хром Бела Ткаенина Сребрена Сенка

OYEARS Подот Светилка за Дневна Соба Модерна 62 Кристал Наредени Топката Подот Светилка Спалната соба Читање

DEN 2063.76

Пристапност
Во достапна форма

Тие ќе изгледа прекрасно во entryway од дома, или дневна соба или канцеларија дали подот светилка го вклучите/исклучите. 6 стапки кабелот ќе ви овозможи да се стави оваа модерна подот светилка која треба најмногу.Секој е 16 кг.што треба Светење на dimly осветлена агол, или подобрување на средината на секоја соба.Тие ќе изгледа прекрасно во entryway од дома, или дневна соба или канцеларија дали подот светилка го вклучите/исклучите.Основи се 10" широк.Светилка Димензија : Секој е 62" висока.Модерната кристал подот светилка може да биде на располагање и со многу оркестарот стилови.Модерната Подот Светилка : модерниот подот светилка тело дизајниран со фацетирани кристално стакло топки наредени еден врз сјајна хром финиш метал и врвот дизајниран со бела ткаенина сенка.Ротари се префрлат лесно да го вклучите/исклучите.Оваа модерна подот светилка карактеристики со наредени кристално стакло топки за сјајна хром финиш метал пол, и со ткаенина сенка, хром финиш на матични и база се совршено заедно со топол тон на светилка е осветлен, со текстура светилка сенка.што треба Светење на dimly осветлена агол, или подобрување на средината на секоја соба.Безбеден Избор за вас : кабелот и plug на сет на ноќни табела светилки се УЛ наведени,се национално признати за своите стандарди за безбедност.Ние сме 100% посветен на вашата комплетна сатисфакција.Совршена како читање светилка акцент светилка.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и да добие нашата поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент