.

.

AIBRIT Гел лак, 20 Бои на лак Сет со 3Pcs База на Грбот, Не ги Избрише Врвот Грб Сјајни Сјајна & Мат Финиш, Впие-оф УВ LED Гел лак, Кафена и Бела Зелена Црвена Сребро-Блеска за Б?

AIBRIT Гел лак, 20 Бои на лак Сет со 3Pcs База на Грбот, Не ги Избрише Врвот Грб Сјајни Сјајна & Мат Финиш,

DEN 372.00

Пристапност
Во достапна форма

17 Бои чист гел лак, 0. 【21 Дена Долготрајни со Лесна Апликација】Го помине уметност може да трае до 21 ден, со соодветна примена, лекување под LED/UV светлина е потребно.Тоа е лесно да се создаде убава фантастична Помине Уметност со вашите пријатели и семејства.28 fl мл/ секој), 3 x Нема да ја бришам База на Грб, Сјајни Сјајна s Ден, Годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, и Денот на Благодарноста. 20 x Гел Бои (0.Да се чува на ладно и добро вентилирани место.Step2 : се Применува врвот со 2~3 тенки палта на вашата боја на избор, капа на слободен рабови, и им овозможи на секој слој да се исуши под УВ LED лекување светилка за 60 секунди.AIBRIT помине гел лак собата е апсолутно совршен подарок опција за одмор или специјални настани како Родендени, Мајката Ден, Денот на Вљубените, Годишнини, Денот на Благодарноста, Божиќ, Божиќ и Нова Година, за жени, жени, девојка, нејзината, пријатели, семејства, како и маникир нокти љубовници, итн.AIBRIT лак за Полнење е начин да се оди!.28 fl мл секоја; 1x Matte врвот грб, 0. 【Здрави Прекрасни лак Подарок Опција】Заверена од страна на SGS, Здрава Гаранција.Прво, ќе се применуваат од 1 тенка база на грб, а потоа се применуваат 2-3 тенка боја гелови капут, во последниот, завршен во рок од 1 тенка сјајни/мат topcoat.Направен од природни безопасни смоли и боја состојки, слободен од токсични и мирис, кожата-пријателски, и еколошки.Не само 20 бои, но, исто така, вклучува 1x Base Грб, 1x Glossy Сјајна Topcoat, 1x Matte Topcoat гел лак.Да се чува вон дофат на деца.28 fl мл секоја(Бела, Mauve, Жолта, Wisteria, Мед, Портокал, Бебешко Сина, Кралска Сина, Нанос Виолетова, Топла Розова, Индиски Црвена, Светло вар, Вар, Роза, Fuchsia, Кафеава, Корали, Црвена), и 3 Бои, сјај гел лак, 0.28 fl мл секоја( Sapphire Сјајот, Темно Црвена Сјајот, Сјајот).28 fl мл секоја; 1x User прирачник. 【Предупредување】На ноктите е површината може да се произведе боли чувство за првите 2-3 секунди ако гел грб е премногу густ или гел за кожата контакт се случува кога лекување под УВ Светлина, тоа е нормално. 1x Long-трајни база на грб, 0.Тоа ќе биде запечатен со врвот грб.28 fl мл секоја; 1x Glossy врвот грб, 0.Step3 : Заврши со 1 тенка сјајни/мат врвот грб, тоа суши брзо под УВ светло за 120 sec.

Главните карактеристики

Избор на клиент