.

.

Алатка: ЧАСОТ Лента 3mmx18m (близнак)

Алатка: ЧАСОТ Лента 3mmx18m (близнак)

DEN 171.60

Пристапност
Во достапна форма

Близнаци Маскирање Tape Specifications.Големина : 3мм x 18 милиони.Тежина : 0.03 lbs.Задоволство Странство.Произведена со највисока оценка материјали.Маскирање лента за модел правење воена моделирање пластични моделирање и било минијатурни проекти, Без боја крварат или досадни боја линии УВ заштитен за маскирање на директна сончева светлина Карактеристики.Близнаци Маскирање Tape Specifications.Големина 3мм x 18 милиони.Тежина 003 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент