.

.

Кат Светилка со Полици Шарени топол воздух Балони во Њујорк Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Ц?

Кат Светилка со Полици Шарени топол воздух Балони во Њујорк Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол

DEN 1216.80

Пристапност
Во достапна форма

Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.【2 USB Порти】 модерната подот светилка има 2 USB порти на кои може да се наплаќаат 2 уреди како мобилни телефони, таблет или bluetooth звучници во исто време.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент