.

.

YZKJSZ Случај за Cubot J10 Маска + 4 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - [2 Pack] Мека Гел Црна TPU Силиконска Заштита Случај за Cubot J10 (4.0)

YZKJSZ Случај за Cubot J10 Маска + 4 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - [2 Pack] Мека Гел Црна

DEN 311.52

Пристапност
Во достапна форма

) Заштитна Стакло Филм Екран Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон екран од ножеви, копчиња и други тешко материјали дробење и триење.Случајот го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини, маснотии, пукнатини, испакнатини и гребнатинки.На тенок дизајн и кристално јасно се одржи оригиналниот изглед на уредот и бидете телефонот повеќе убава и елегантна.На Cubot J10 Екран Заштитник Заштитна Стакло Филм е направена од ултра-тенок, висок транспарентност-калено стакло за удобно допир и тактилни точност за максимална екран јасност. (Не се сеќавам да се наведнуваат Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за време на инсталацијата.Пакување листа : 4 x Калено стакло екран со некоја заштитна фолија за Cubot J10 2 x Нови Црна Силикони Случај за Cubot J10 30 дена безусловна врати / размена.Ултра-тенок случај е направен од лесен, флексибилни, високо-квалитетни TPU материјал кој е лесен за инсталација и отстранување, што го прави идеален за вашиот телефон.Меки силиконски TPU Случај Ултра-Тенок школка за заштита домување на Корица : Прецизно сечење : сечење На шлиц совршено се вклопува во порт за полнење и звучник без да влијаат на било какви копчиња или леќи.3 mm Лесен за Инсталација : На калено стакло екран заштитник е лесно да се инсталира, да се обезбеди да нема меурчиња и добра адхезија.Cubot J10 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.HD Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Cubot J10, прашина, отпечатоци-бесплатно, едно-копче супер лесен за инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент