.

.

Fenteer Тешки Кат Scrubber Squeegee Продолжи Долго се Справи со Стакло Подни Плочки Вода Чистење со Четка за Чистење на Прозорец за Почиста Алатка за Домаќинство - 50cm Сина, Бела

Fenteer Тешки Кат Scrubber Squeegee Продолжи Долго се Справи со Стакло Подни Плочки Вода Чистење со Четка за

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот кат scrubber squeegee е совршен за дрво, плочки, мермер, стакло, или гаража кат.Гума squeegee совршено се вклопуваат во подот и да се заштити површината.Брз чистење и ddrying подот и прозорец.Гума squeegee почиста овозможува сува кат површина ефикасно и да се отстрани нечистотијата и косата лесно. 180 флексибилни ротира кат squeegee главата може лесно да се исчисти агол и дамка, брзо се суши без забележување на т.н".Прилагодлив со можност да биде продолжен се справи со пол, 45-степен вертикален агол, без свиткување или клекнат да се чисти, освен напори и заштеда на време.Опис : - гума squeegee почиста овозможува сува кат површина ефикасно и да се отстрани нечистотијата и косата лесно. - Гума squeegee совршено се вклопуваат во подот и да се заштити површината.Брз чистење и ddrying подот и прозорец. - 180° флексибилни ротира кат squeegee главата може лесно да се исчисти агол и дамка, брзо се суши без забележување на т.н". - Прилагодлив со можност да биде продолжен се справи со пол, 45-степен вертикален агол, без свиткување или клекнат да се чисти, освен напори и заштеда на време. - Нашиот кат scrubber squeegee е совршен за дрво, плочки, мермер, стакло, или гаража кат.Спецификација : - Материјал : ПП и Нерѓосувачки Steel Size Табела : Пол со можност да биде продолжен Опсег : 41-130cm/ 16.14x51.18inch Rush Главата Ширина : 35cm/50cm(Изборен)Должина : 130cm/51.18 inch Package Вклучува : 1 Парче Подни Плочки Squeegee Brush1 Парче Справи со Pole Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент