.

.

Кат Светилка со Полици Зима Зајдисонце Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црна

Кат Светилка со Полици Зима Зајдисонце Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои

DEN 1080.96

Пристапност
Во достапна форма

Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.На полица, може да се стави украси, како вазни и фото рамки, како и дневни потреби како што се книги и мобилни телефони.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.Издржливи, високо-квалитетен материјал за подолг живот и беспрекорен изглед.Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.Лесно Собранието.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .HDHFURIXLJJUU Полица Подот Светилка - Светло до вашиот life Switch Стил : Повлечете Chain Storage Полици Мерки : L : 10.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома. 【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии. 【Лесно да се Соберат】HDHFURIXLJJUU полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро. 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.Едноставна повторувачки операции се многу лесни за повеќето луѓе.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.2 во x 63 во.Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент