.

.

Боја Макбаскет Роторот Брза Храна

Боја Макбаскет Роторот Брза Храна

DEN 1778.40

Пристапност
Во достапна форма

Роторот Брз Довод систем од Боја.Изработени се од комбинација на мек, флексибилен материјал кој им овозможува на paintballs слободно да се хранат во loader, како и повеќе цврсти материјали кои ги спречува да паѓа надвор.Ја елиминира потребата за традиционална флип-горниот капак.Инсталира меѓу топ школка и превозникот.На Роторот™ Брз Довод систем од Боја ја елиминира потребата за традиционална флип-горниот капак.Собранието е брза и едноставна, како и брзата Храна се инсталира меѓу топ школка и превозникот.Тоа е направена од комбинација на мек, флексибилен материјал кој им овозможува на paintballs слободно да се хранат во loader, како и повеќе цврсти материјали кои ги спречува да паѓа надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент