.

.

Colcolo Стомак Време Кат Огледало Висок Контраст Црно и Бело Играчка Развојни Играчка за Деца

Colcolo Стомак Време Кат Огледало Висок Контраст Црно и Бело Играчка Развојни Играчка за Деца

DEN 398.40

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е почетокот на развој играчка : прекрасен начин да ги поттикне око-рака координација, целокупните моторни способност, самосвест, објект упорност и каузалноста искуство, сите.Печати на враќање превозот етикета.Стомакот време игра мат помага да се зајакне babys нога и рака мускулите, радост развојот на мозокот и подобрување на рака-око координација. - Тоа е ран развој играчка : прекрасен начин да ги поттикне око-рака координација, целокупните моторни способност, самосвест, објект упорност и каузалноста искуство, сите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Опис : - Висок контраст модели се полесно за babys магла на видот да се видите, што го прави овој совршен првата играчка за младите, развојот на мозокот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. - Бебето огледало with3 страници на платно книга е многу лесен, лесно да се свитка и може да се користи во движење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. - Бебе 2-во-1 Креветчето s око,Игра Активност Огледало поканува на вашето дете да се истражуваат сопствената слика или да експериментирате со различни тактилни текстури.24 inch Package Вклучува : 1 Piece Tummy Време Кат Mirror Note : дозволете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме!Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Спецификација : - Материјал : Крпа Големина : прибл.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Висок контраст модели се полесно за babys магла на видот да се видите, што го прави овој совршен првата играчка за младите, развојот на мозокот.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Бебето огледало with3 страници на платно книга е многу лесен, лесно да се свитка и може да се користи во движење.Бебе 2-во-1 Креветчето Кат Огледало фаќа babys око,Игра Активност Огледало поканува на вашето дете да се истражуваат сопствената слика или да експериментирате со различни тактилни текстури.

Главните карактеристики

- Material:
Cloth
- Size:
approx. 60×26cm/23.62×10.24inch
Package Includes:
1 PieceTummy Time Floor Mirror :
Please allow slightly error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Wish you a wonderful on-line shopping! :
Избор на клиент