.

.

G. L. Huyett Вратило Јака 2-1/4x1-7/16x3/4СМРТНОСТ (Пакување од 5)

G. L. Huyett Вратило Јака 2-1/4x1-7/16x3/4СМРТНОСТ (Пакување од 5)

DEN 1656.00

Пристапност
Во достапна форма

Јака Стил : Поставување Елемент.Завртка Големина : 3/8"-16. Надвор Кол. : 2.258".Ширина : 3/4".Материјал : Цинк Јасно Јаглероден Челик.Вратило Јака 2-1/4"x1-7/16"x3/4"ZCZoro # : G9149640 Mfr # : SC-1437-ZCCollar Стил : Set Screw Screw Големина : 3/8"-16 Outside Кол. : 2.258"Ширина : 3/4"Материјал : Цинк Јасно Јаглерод Steel Dimension Тип : Инч.

Главните карактеристики

Избор на клиент