.

.

14.8 V Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за ZACO A4, A6, A8, A9 (2200mAh)

14.8 V Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за ZACO A4, A6, A8, A9 (2200mAh)

DEN 1298.40

Пристапност
Во достапна форма

КОНТАКТ со НАС : Преку вашите нарачки табот во профил преку е-маил.Батеријата Детали : 14.8 V Li-ion 2200m Ah / 32.56 Wh; 70.19 x 37.17 x 36.96 мм; За 2 игли верзија само, НЕ е погоден 4 игли верзија.Одговара Модел : A4, A6, A8, A9. 15 Години Професионално Батеријата Снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со твоите Вакуум оригинална батерија.Компатибилни Модели : ZACO A4 ZACO A6 ZACO A8 ZACO A9 Specifications Capacity / го Оценувате : 2200m Ah / 32.56 Wh Voltage : 14.8 VType : Li-ion Dimensions : 70.19 x 37.17 x 36.96 mm Gross Тежина : 255.4 g Net Тежина : 185.4 g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Главните карактеристики

Избор на клиент