.

.

HAIJUNSM Кадифен Килим Тепих за Дневна Соба Модерна Мека Меки Зајакот Коса Кадифен Ноќни Кат Мат Спална соба Декорација Перат Деца Кожен Крзно Килим (Боја : Бела, Големи

HAIJUNSM Кадифен Килим Тепих за Дневна Соба Модерна Мека Меки Зајакот Коса Кадифен Ноќни Кат Мат Спална соба

DEN 1852.80

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е идеален за чување на вашите нозе топло од студено тврдо дрво подови или за вашите деца за удобно да лежи на тоа додека играте.Тесните ткаење процес гарантира дека shag тепих во оваа област не е лесно да падне и на рабовите не се лесно да се распадне.На дното е составен од точки и сунѓерот дното во близина заедно совршено се вклопуваат во подот и тепихот без никакво лизгање, Во прилог на декорирање на домот, исто така може да биде многу добра за fuzzy килим за да се задржи топло.Нашата бушава килими доаѓаат во различни големини и бои на Овие меки килими работат одлично во спални соби, канцеларии, дневни соби, детски соби или облекување соби.така можете да изберете еден кој совршено одговара на вашиот простор и ги надополнува вашиот декор.Ние препорачуваме да вакуум на руг редовно да се намали потенцијалот свлечишта и прашина, можете да го рака мие валкана област без да се грижиш за боја исчезнат.Доколку користите машина за перење, ве молиме да ја стави во торба за перење.После миење, ве молиме целосно да се исуши на килими, за да се обезбеди меки област килим.Се препорачува миење на руг одделно.Со цел да се направи транспорт удобен, нашите тепих пакување е добро укината и компримиран, па кога ќе се отпакува пакетот, тоа ќе биде малку потенки од оригиналот дебелина, но поради крајната мекост, тоа ќе се врати во нормала по 3-5 дена.Овој тепих е имитација зајакот крзно тепих, и неговиот допир е приближно иста како вистински зајакот fur Environmentally пријателски и user-friendly, се чувствуваат удобно и без мирис, мека и кожа-пријателски, со висока густина thickeningcarpet за дневна соба модерна мека меки зајакот кадифен тепих на подот мат спална соба декорација перат Деца кожен rug Hair должина 2-3cm Suede interlining на back Soft и не-slip Gray има боја difference Due да впечаток на снимањето на светлината и аголот, сива ќе имаат хроматските аберации, ако ум, ве молиме да изберете друг color Hair е густа и не ќе shed Easy да се исчисти up Can биде машина изми директно[ве Молиме измијте со ладна вода и нежно mode].

Главните карактеристики

Избор на клиент