.

.

Atrix PAHLR2-15P Хартија Филтер Кеси за Atrix Лил Црвено Вакуум, 2-Четвртиот, 15 Count

Atrix PAHLR2-15P Хартија Филтер Кеси за Atrix Лил Црвено Вакуум, 2-Четвртиот, 15 Count

DEN 598.80

Пристапност
Во достапна форма

РАБОТИ СО ATRIX ЛИЛ ЦРВЕНО ВАКУУМ - Овие замена вакуум филтер кесички се замени за Atrix Лил Црвено Вакуум модел AHSC-1. ПАКУВАЊЕ ОД 15 ХАРТИЈА, ФИЛТРИ - Секоја цел доаѓа со 15 хартија, филтри кои се едни 2 четвртиот големина на хартија филтер кеси.ЕКОНОМСКИ ЗАМЕНА на ФИЛТЕР РЕШЕНИЕ - Овие 2-слој трајни хартија филтер кесички обезбеди економично решение за замена на вашиот вакуум филтер.СТАНБЕНИ ИЛИ КОМЕРЦИЈАЛНИ АПЛИКАЦИИ - Користат овие хартија, филтри во вашиот дом или на работа.На PAHLR2-15 P не треба да се користи со опасни материи.ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ ФИЛТЕР - Кога тоа е време да го замени канистер вакуум хартија вакуум торба, се ослободите од старите кеса и да го замени со нова торба со отворање на канистер и insterting во торба држачот. 15 пакување од 2 qt.хартија замена на филтер кеси.Компатибилен со Лил Црвено Канистер вакуум.Овој производ не треба да се користи со опасни материи.

Главните карактеристики

Избор на клиент