.

.

IKON MOTORSPORTS, Спојлер на Багажникот Компатибилен Со 2008- Ауди S5 Б8 Купе, CA Стил Задниот Спојлер Крило на Карбонски Влакна 09 10 11 12 13 14 15

IKON MOTORSPORTS, Спојлер на Багажникот Компатибилен Со 2008- Ауди S5 Б8 Купе, CA Стил Задниот Спојлер Крило

DEN 7919.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со 2008-2016 Ауди S5 Б8 Купе.Стил : CA Стил Материјал : Целосна Карбонски Влакна (СП) Боја : Карбонски Влакна.Пакетот Вклучува : 1x Багажникот Спојлер.Инструкции НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.ПОГОДНИ ЗА : 08-16 Ауди S5 Б8 Coupe IMPORTANT ЗАБЕЛЕШКА : ITEM САМО ЌЕ се ВКЛОПИ во ОЕМ ТЕЛО СТИЛ ОСВЕН ако не е ДРУГО НАВЕДЕНО.НАСТАВА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.ПРОФЕСИОНАЛНАТА ИНСТАЛАЦИЈА ВИСОКО ПРЕПОРАЧЛИВО.ТЕСТ ФИТИНГ Е ПОТРЕБНО ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ FITMENT.

Главните карактеристики

Избор на клиент