.

.

Wibisco Eclipse Хранливи 4oz Холестерол Слободни Низок Шеќер, Бисквит Крекери (Пакување од 2)

Wibisco Eclipse Хранливи 4oz Холестерол Слободни Низок Шеќер, Бисквит Крекери (Пакување од 2)

DEN 168.96

Пристапност
Во достапна форма

2-PACK WIBISCO ECLIPSE КРЕКЕРИ : Овој пакет на Wibisco Eclipse Крекери доаѓа во големо пакување од 2 кеси.Секоја торба на овој вкусен Карибите бомбичка тежи 113g(4 унци).Ќе најдете 5 Крекери во секој eclipse бомбичка торба.ХРАНЛИВИ : Wibisco eclipse крекери се многу здрави.Секој бомбичка торба има 130g на калории, 25g на масти и 3g на протеини.Таму е помала од 1g на шеќер, 1g на заситени масти, 280mg на натриум и 1 g на диетални влакна.Овие петарди немаат холестерол.ВКУСНИ : Wibsico eclipse крекери се познати во целиот свет.Тие се сите омилени бисквити, свежо печени и пука со вкусни вкус.Уникатна комбинација на цврста текстура и свежи залак поставува Eclipse за разлика од сите други крекери.ОДЛИЧНА УЖИНКА : Можете да уживате во Wibisco eclipse крекери со вашиот омилен сирење, путер, или џем.Истражуваат вкусови на Карибите од дома.Тие се совршен крекери за snacking, мезе или брзи оброци.ОБИЧЕН ИЛИ ПРЕЛИЕНА : ќе копнеете по вкусна вкус и криза на Wibisco Eclipse крекери.Уживајте во нив, покриена со бадемово масло и грозје желе, како што и децата се движи надвор од вратата, козјо сирење и краставица за пладне ужина, или манго праска фудбалскиот на вашиот следен девојки ноќ – можностите се бескрајни!.Wibisco Eclipse 2-Pack Хранливи 4oz Холестерол Слободни Низок Шеќер, Бисквит Крекери Wibisco eclipse крекери се многу здрави.Секој бомбичка торба има 130g на калории, 25g на масти и 3g на протеини.Ќе се жедни на добриот вкус и криза на Wibisco Eclipse крекери.Уживајте во нив, покриена со бадемово масло и грозје желе, како што и децата се движи надвор од вратата, козјо сирење и краставица за пладне ужина, или манго праска фудбалскиот на вашиот следен девојки ноќ – можностите се бескрајни!Она што се Вклучени : 2 X Wibisco Eclipse Крекери -.

Главните карактеристики

Избор на клиент