.

.

JOEDOT Круг Магнетни Кабелски Приклучок 8 Игла Тип C Микро USB C Приклучоци Брзо Полнење на Телефонот Магнет Конектор Приклучок за iPhone 1m chargering Мозок (1 - Андроид Приклучок)

JOEDOT Круг Магнетни Кабелски Приклучок 8 Игла Тип C Микро USB C Приклучоци Брзо Полнење на Телефонот Магнет

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Пол : Male Certification : CECertification : FCCOrigin : CN(Потекло)Број на Моделот : Магнетни Кабел plug Featrue1 : Магнетни Кабел + Магнет Plug Featrue2 : Магнетни Полнење Порта Прашина Plug Featrue3 : За i Phone & Микро USB & Type C Plug Featrue4 : Брз Полнач или Цртичка Charger Featrue5 : За Huawei P20 P20 про P10 P10 Стр Чест 1 Featrue6 : Метал Магнетни Кабелски Приклучок За Micro Featrue7 : За xiaomi mi 6 / 5 / 4 Redmi 5 Плус 4 X 4а-5a Featrue8 : За Микро USB Plug Featrue9 : Тип C Магнетни Plug Featrue10 : За i Phone Магнетни Plug Featrue11 : Брзо Полнење Магнетни Plug Featrue12 : Прашина приклучок За iphone Featrue13 : Microusb Тип-C Магнет Полначот Plug Featrue14 : Магнетни Полнење Plug Featrue15 : Micro USB Магнетни Plug Featrue16 : Магнетни Кабел plug Featrue17 : Магнетни Кабелски приклучок Adapter Featrue18 : Магнетни Кабелски приклучок Adapter Featrue19 : За xiaomi mi 6 / 5 / 4 Redmi 5 Плус 4 X 4а-5a Featrue20 : За i Phone XS Max X XR 8 7 6 6 S Plu.

Главните карактеристики

Избор на клиент