.

.

EODNSOFN Спорт Фитнес Отскокнување Тренер Нога Отпор Бенд Поставите Бокс Вежба Појас за Сила за Обука Тренингот Бие Бендови (Боја : A0717hese35lb-40lb)

EODNSOFN Спорт Фитнес Отскокнување Тренер Нога Отпор Бенд Поставите Бокс Вежба Појас за Сила за Обука Тренингот

DEN 5636.40

Пристапност
Во достапна форма

Отпор бенд вежба е совршен за секоја фитнес ниво, помагајќи им на корисниците да ја зголемите или намалите отпор за време на тренинг или рехабилитација, создавајќи совршен предизвик за секоја мускулна група, идеално за семејства, спортски сали, спортски сали, или се случува надвор.На ткаенина поклопецот е здрав латекс цевка.Мека латекс и гумени материјал за удобност, безбедност и мала тежина.Појас, глуждот рака и врвка за околу рака, прилагодлив webbing за различни утешува.Отпорот бендот не врши притисок на телото, што го прави голем дел од враќање на вежбање или оштетување на мускулите.На рака може да се одржи зглобовите и се допаѓа и е многу безбедно да се користи.Отпор бенд вежба е совршен за секоја фитнес ниво, помагајќи им на корисниците да ја зголемите или намалите отпор за време на тренинг или рехабилитација, создавајќи совршен предизвик за секоја мускулна група, идеално за семејства, спортски сали, спортски сали, или се случува надвор.На ткаенина поклопецот е здрав латекс цевка.Мека латекс и гумени материјал за удобност, безбедност и мала тежина.Појас, глуждот рака и врвка за околу рака, прилагодлив webbing за различни comforts The отпор бендот не врши притисок на телото, што го прави голем дел од враќање на вежбање или оштетување на мускулите.На рака може да се одржи зглобовите и се допаѓа и е многу безбедно да се користи.1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Многу погодна за семејството, салата или се случува надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент