.

.

XIWU Око за Заштита LED Ноќ Светлина Dimmable Допре Сензорот Покрај Светилка, USB Rechargable Acorn Декоративни Светилки за Детска Спална соба Дома Dorm Дневна Соба бебе соба Оркестар

XIWU Око за Заштита LED Ноќ Светлина Dimmable Допре Сензорот Покрај Светилка, USB Rechargable Acorn Декоративни

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

6(H) инчен /15(L) x 16. 3 Режим на Светлата - Притиснете го допрете копчето за да се префрлате меѓу бела светлина,жолта светлина и топло бела светлина режими на USB Полнење - Вграден-на полнење на батеријата,универзална микро USB порт за полнење да го користите кој било USB уред како адаптер,моќ банка, компјутерски да се наплаќаат за ноќната ламба, што го прави како деца ноќ светлина,романтична расположение светилка или расадник спална соба декорација.заштеда на енергија, пренослив.

Главните карактеристики

Избор на клиент