.

.

Wilken iPhone Crossbody Чанта Случај со Lanyard | Кожа

Wilken iPhone Crossbody Чанта Случај со Lanyard | Кожа

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ДВА НАЧИНИ ДА НОСАТ ВАШАТА ЧАНТА во СЛУЧАЈ да се Избере она што се работи најдобро за вас кога ќе излезе.Можете да ги користите за кожа crossbody рака или користете кожа за на рака на рака, кои се двете вклучени со Wilken i Phone Чанта Случај. 100% ВРВОТ ЖИТО ВИСТИНСКА КОЖА i Phone 11 Про крстот тело чанта случај со рака на рака Ние ги користиме нула лажни кожа или синтетички материјали, вклучувајќи и вегетаријанска храна, faux, филц, или СТП.Ние гарантираме за класичен кожа мирис, почуствува и да го погледне со Wilken crossbody чанта случај.ВПЕЧАТЛИВ ДИЗАЈН, со високо функционален zippered чанта да се одржи картички, пари и многу повеќе.EXCELLA ПАТЕНТ – избравме највисок квалитет на патент во светот за Wilken Чанта Случај.YKK Excella патентите се направени од Јапонски метал и да се направи на највисок квалитет на машини за да се создаде најмногу функционална и атрактивни патентите на пазарот.ВИСОКО ЗАШТИТНИ RUBBERIZED СЛУЧАЈ – На Wilken i Phone чанта случај обезбедува одлична заштита за вашиот екран со покрена усна и целосно rubberized случај раб, со што ќе се намали можна штета ако вашиот телефон е намален.Телефонот е исто така лесно да се отстрани како случаи рабови се направени од гума и не се пластични.

Главните карактеристики

Избор на клиент