.

.

INSOLKIDON Компатибилен со LG Q9 Случај Браник Задниот Поклопец Школка за заштита Заштита Паричникот Случај Картичка Заштитни случај Ретро Ултра Тенок Заградата Флип Ко?

INSOLKIDON Компатибилен со LG Q9 Случај Браник Задниот Поклопец Школка за заштита Заштита Паричникот Случај

DEN 1682.40

Пристапност
Во достапна форма

Овој производ е погоден за LG Q9 Браник Поддршка ултра тенок паричникот случај.100% Сосема нов и Врвен Квалитет со Стилски high-end кожа дизајн.СТП Кожа Флип Случај Покритие за LG Q9,заштитни школка има картичка случај, и можете да вметнете мали делови, како што се банкарски картички, автобус картички, пари, итн.Нечистотија-доказ, shatterproof, и анти-нула материјал,да ги задржи вашиот телефон безбедно,заштита од гребење.Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн.Лесно да се носат, може да се вчита лични предмети, картички, банкарски картички, пари, итн.да ви помогне да заштедите на простор.Мала тежина и издржливи.Лесно да го вметнете и отстраните.Има изграден во мирување функција, која виткање во мулти-агли на гледање, за да се види видеа и рацете слободни.Ги одразуваат премиум чувство на вашиот паметен телефон.Ние обезбедува 24*7 ден услуги на клиентите за да го реши секој брза проблеми.

Главните карактеристики

Избор на клиент