.

.

KFidFran 0.32 инчи Мини Зглоб Накит Случај Дрвена Кутија Шарки Фитинзи Златна Обичен 20pcs(0,32 Zoll Мини Scharnier Schmuckkästchen Holzkiste Scharniere Beschläge Златна Обичен 20pcs

KFidFran 0.32 инчи Мини Зглоб Накит Случај Дрвена Кутија Шарки Фитинзи Златна Обичен 20pcs(0,32 Zoll Мини Scharnier

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Укината Големина : 8 * 6.3 * 2mm / 0.32" * 0.29" * 0.08 инчен (L*W*T).Ширевте Големина : 8 * 10 * 2mm / 0.32" * 0.39 * 0.08 инчен (L*W*T).Завртка Дупка со Дијаметар : 1.3 mm / 0.05 инчен, Завртки не се вклучени.Погоден за DIY Проекти, дрвени кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн.(Geeignet für DIY-Projekte, Holzkisten, Humidore, Zigarrenkisten, Schmuckkästchen usw.Квадрат Агол Стил; Силна издржлив дизајн, мазна оперативни шарки за врати.(Quadratischer Eckstil; Starkes, langlebiges Дизајн, leichtgängige Scharniere für Türen.KFid Fran 0.32 инчи Мини Зглоб Накит Случај Дрвена Кутија Шарки Фитинзи Златна Обичен 20pcs-Карактеристики : Glden метал свитлива Шарки, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација.Погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн.Завртки се вклучени.-Белешки : 1. зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.2. Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење.3. Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика.Опис на German0,32 Zoll Мини Scharnier Schmuckkästchen Holzkiste Scharniere Beschläge Златна Обичен 20pcs Gefaltete Größe : 8 * 6,3 * 2 мм / 0,32 '* 0,29' * 0,08 Zoll (L * Б * T).Entfaltete Größe : 8 * 10 * 2 мм / 0,32 '* 0,39 * 0,08 Zoll (L * Б * T).Schraubenlochdurchmesser : 1,3 mm / 0,05 Zoll, Schrauben sind nicht im Lieferumfang enthalten.Geeignet für DIY-Projekte, Holzkisten, Humidore, Zigarrenkisten, Schmuckkästchen usw.Quadratischer Eckstil; Starkes, langlebiges Дизајн, leichtgängige Scharniere für Türen.

Главните карактеристики

Избор на клиент