.

.

венец складирање 30 инчи,декоративен венец складирање венец кеси јасно складирање торба венец контејнер за складирање 24 венец

венец складирање 30 инчи,декоративен венец складирање венец кеси јасно складирање торба венец контејнер за складирање

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

пластика.Прашина, штетници, солза и водоотпорен, ефикасно чување на влага надвор, дури и кога се чуваат во влажни, студени места.Вграден-во Тешки засилен Рачки за лесно Носење кога целосно вчитани.Екстра-големи, тешки-должност tarp материјал е дизајниран да биде силен, издржлив и солза-отпорни.Безбедно складирање на Новогодишни елки повеќето вештачки Новогодишни елки се користи за многу години, така бидете сигурни дека вашата инвестиција е заштитена.Издржливи Празник возен дрво складирање торба, Силна солза-доказ материјал тешки полиестер изградба.

Главните карактеристики

Избор на клиент