.

.

Earring Грб,Earring Грбот Замени,Earring Грбот 10 Стилови Earring Додатоци Безбедност Куршум Earring Спојки,Earring Backings Комплет, Earring Backings(1040PCS/520Pairs)

Earring Грб,Earring Грбот Замени,Earring Грбот 10 Стилови Earring Додатоци Безбедност Куршум Earring Спојки,Earring

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】Овие earring грбот се направени од мека гума, метал и пластика.Тоа е килограми, лесни. 【Стилови】Постојат 10 Различни Стилови,може да бидат транспарентни,слива цвет форма,сребрен куршум форма,златен куршум форма,златна пеперутка форма,сребрена пеперутка итн форми. 【Пакет Вклучуваат】ќе добиете 1040 парчиња( 520pairs) defferent earring на грбот.Тоа може да се чува долго време за замена,можете исто така да ги споделите со вашите пријатели кои имаат обетки.Доволно количество за да ги задоволат вашите различни потреба. 【Лесен за Употреба и Чување на】Тоа е лесно да се стави на и исклучување на уредот,може да зафат безбедно и држете го вашиот обетки во место без олабавување.Ги стави во една кутија.Тоа го прави оние earring грбот лесно да се биде storaged во вашите чанти,салон или фиока, во случајот на исчезнатите. 【Широка Примена】Овие earring грбот уметност погоден за earring куки,earring мислења,earring прстени итн.Тоа е флексибилен и лесен.Answer : ___________________________ Note : Earring backings се мали додатоци,ве молиме, чувајте ги подалеку од деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент