.

.

3dCarbon 691028 Страна Квартал Панел Пони се Пропустливи

3dCarbon 691028 Страна Квартал Панел Пони се Пропустливи

DEN 4656.00

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа во комплет со се што ви треба за сопствени улица стил.Нарачана да се вклопи во вашиот точната година, марка и модел.Направена од карбонски влакна за лесна и висока јачина.Подготвени да се првично, премиерот и боја за целосно прилагодување.Вклучува сè што ви треба за лесна инсталација.Од нејзиното основање во 2004 година, 3dcarbon е индустриски лидер во наградуваниот тело колекции и додатоци. 3 Dcarbon во моментов нуди многу тело стил компоненти за бројни прави и возила.Оваа разновидна производ линија овозможува автомобил ентузијасти и сопствениците да навистина се трансформира во своето возило, во специјално изградена возење.Сите 3dcarbon тело колекции и додатоци се произведени во единствен процес - висок притисок полиуретан дека е отпорност - лесно да сликам и поддржана од страна на 3dcarbon стандард на квалитет гаранција. 3 Dcarbon се наоѓа во Њупорт бич во Калифорнија.Трик на вашиот возење да излезе со уникатен стил и супер модерен дизајн на 3d јаглерод полно тело за полнење.Направени со сигурен квалитет и се вклопуваат, 3d јаглерод тело колекции испорача трка-инспириран аеродинамичен стил за патот-hugging став кој зрачи со доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент