.

.

Расположливиот Када Торба, за Еднократна употреба Када Покрие Лагер,50Pcs Када Bagdisposable Када Nonslip Appliques Кеси За Домаќинство За Кадата Appliques Хотел Када Спа Туш

Расположливиот Када Торба, за Еднократна употреба Када Покрие Лагер,50Pcs Када Bagdisposable Када Nonslip Appliques

DEN 1211.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗДРАВСТВЕНА БЕЗБЕДНОСТ:Лесно да се спакуваат, без страв од крстот инфекција, повеќе безбеден и сигурен.Потребата за домаќинство или за патување се користи, ќе ви овозможи да уживате удобно бања туш после работа дома.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен од plasitc материјал, тоа е не-токсични за луѓето да ги користат.Задебелена филм од нов материјал, висока температура отпор, добра цврстина и не е лесно да се скрши.УПОТРЕБА ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме посипете некои водата низ внатрешноста на бања пред да се стави на када торба.Може да се заштити од можни загадувачи во јавна бања куќи.Предлог : Секој када торба користите само еднаш.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Хигиена, се заштеди на време да се исчисти јавната или хотел када.Најдобри идеален за салон, дрвени барел, хотел и апарати за домаќинство кади.ПРЕНОСНИ ПОГОДНО : 50pcs во сет, погоден за повеќето хотел када.Тоа е многу погодно кога сте на патување,не се грижи за хигиената проблем.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Кадата Торба Материјал : Пластични Количина : 50 Pcs Боја : Како на Слики Прикажани Производ Големина : Прибл.120x186cm/47.2x73.2in Тежина : Околу.1234g Пакет Листа : 1 Торба на 50pcs Када Торба Забелешка : Производ димензии се рачно мери, не може да биде грешки.

Главните карактеристики

Избор на клиент