.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Зелена Леопард Шема Црна

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава Спецификации : -Големина : 7(L) x 2.Со 5 куки и 1 за складирање оддел, ѕидот решетката може да се одржи многу.Можете да declutter вашиот дом, со овој стилски и практични ѕид кука.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна багажник, крпа багажник, шамија багажник, грб управување, клучните кука, паричник кука и други.Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент