.

.

4pcs Изградба Играчки Инженеринг Возило Услуги

4pcs Изградба Играчки Инженеринг Возило Услуги

DEN 443.28

Пристапност
Во достапна форма

Површината е тркалезна и мазна, без burrs, и се грижи за babys тендер раце.Тоа се симулира вистинска инженеринг возило, со повеќе зглобови кои може да се лулаат флексибилно, кој е полн со забава.Со шрафцигер, тоа е лесно да се размонтираат комбинација и вежбање на babys рацете на способност.Направени од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив.Совршен роденден подарок или друг празник подароци за децата.Опис : - Направени од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив. - Површината е тркалезната и мазна, без burrs, и се грижи за babys тендер раце. - Тоа се симулира вистинска инженеринг возило, со повеќе зглобови кои може да се лулаат флексибилно, кој е полн со забава. - Со шрафцигер, тоа е лесно да се размонтираат комбинација и вежбање на babys рацете на способност. - Совршен роденденски подарок или друг празник подароци за децата.Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Тип : Автомобил - годишна Возраст Ниво : 2 Години и Нагоре - Вештини : Моторни Вештини - Боја : Multicolor - Пол : Unisex Size Табела : 14.5x6.3x7.7 CM/5.71x2.48x3.03inch Package Вклучува : 4x Диносаурус Инженеринг Vehicle1x Screwdriver Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

- Material:
ABS Plastic
- Type:
Car
- Age Level:
2 Years and Up
- Skills:
Motor Skills
- Color:
Multicolor
- Gender:
Unisex
Size Chart:
14.5x6.3x7.7CM/5.71x2.48x3.03inch :
Package Includes:
4x Dinosaur Engineering Vehicle :
1x Screwdriver :
1. This is not infant toy , please take away from kids to avoid eating. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Избор на клиент