.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци Биолошки Микроскоп Цел Леќа 20X ACH 160/0.17 Микроскоп Додатоци

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци Биолошки Микроскоп Цел Леќа 20X ACH 160/0.17 Микроскоп Додатоци

DEN 2746.32

Пристапност
Во достапна форма

Зголемување : 20 X.Карактеристики : авион cocular.Меѓународен стандарден интерфејс 4/5"*1/36 инчи" Тема за : 20.3 * 0.705 mm.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Главните карактеристики

Избор на клиент