.

.

TurtleArmor | Компатибилен со Samsung Galaxy J3 се Појават Случај | J3 2017 Случај | J3 Премиер [Клип Калибар] големо Влијание Shockproof Оклоп Потпирачот Holster Спојувалка за Каиш Розова Слу?

TurtleArmor | Компатибилен со Samsung Galaxy J3 се Појават Случај | J3 2017 Случај | J3 Премиер [Клип Калибар]

DEN 292.56

Пристапност
Во достапна форма

Овој Клип Калибар случај е изградена со тврд поликарбонат (PC) пластика школка во текот на внатрешниот силиконски гел слој.Вграден-во потпирачот може да се propped надвор од хард школка за лесно погодност кога гледате медиа содржини на вашиот телефон.Опфатени со овој Клип Калибар случај е rotatable сметководствена holster спојувалка за каиш.Сите карактеристики и порти на вашиот телефон се уште се достапни и funactionable со случајот.

Главните карактеристики

Избор на клиент