.

.

Деца Бебе Маскирани Надолу Јакна Момчиња Девојчиња Деца се Згусне Топло Зимско Палто Outerwear 1-7t

Деца Бебе Маскирани Надолу Јакна Момчиња Девојчиња Деца се Згусне Топло Зимско Палто Outerwear 1-7t

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Рака Мие Само.Материјал : 100% полиестер,Внатрешниот Додатен : 100% памук,меки, удобни и да ги предупредат.Дизајн : Zip затворање,две коса џебови,аспиратор е removeable,ја штити главата и вратот од студот,еластична ракави и полите печат во топлина.Сезона : Згусне долг ракав дуксери грб,меки и удобни,Совршен за пролет, есен и благи зимски временски услови.Големина : Одговара за 18 месеци до 7 години бебе момчиња и девојче,Големина детали, ве молиме погледнете во "ОПИС на ПРОИЗВОДОТ".Се препорачува рака мие или суво миење.ГОЛЕМИНА : ОзнакаВозрастБистаРакавДолжина-Висина 90-18-24 M72cm-30cm39.5 cm75-85cm 100-2-3 T-76cm-33.5 см-43cm-85-95cm 110-3-4 T-80см-37cm46.5 cm95-105cm 120-4-5 T-84cm-40cm50cm105-115cm 130-5-6 T-88cm-44cm53.5 cm115-125cm 140-6-7 T-92cm-47.5 см-57cm-125-135cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент