.

.

PMH Преносни Вратот Фан, Лесна Батерија,Ниско ниво на Бучава 3 Брзина Рацете Слободни Фан, погоден за носене Neckband Фан,Погодна за Отворен и Затворен Канцеларија,Розова

PMH Преносни Вратот Фан, Лесна Батерија,Ниско ниво на Бучава 3 Брзина Рацете Слободни Фан, погоден за носене

DEN 1032.00

Пристапност
Во достапна форма

● Мала тежина и долготрајни ладење.Долго траење на батеријата, не е лесно да се троши електрична енергија.Се вклопува удобно да се вратот, одржување на рацете да ви бидат слободни и мирни. ● Без крило дизајн, тоа е безбедно да се користи од страна на децата и постарите лица.Кога користите вентилатор, не мора да се грижите за вашата коса да бидат фатени од страна на фан ножеви. ● Вграден во 1800 m Ah литиум батерија со независни заштита одбор.Безбедно и издржливи.Работни часови 3 до 5 часа. ● Тоа е многу погоден за трчање, седи, кампување, пешачење, качување, патуваат, канцеларија, патуваат, фитнес, внатрешен вежба или активности на отворено. ● Ако треба да остане активна во животната средина, која се чувствува топлотни удари, тогаш купување на овој тавански вентилатор е најдобар избор.производ description Name : виси на вратот fan Battery капацитет : 1800m Ah Working време : околу 2 до 5 hours Gear прилагодување : три брзини adjustment Size : 370g/212x297x59mm Features : ✔ Широк спектар на апликации : погодна за внатрешна и надворешна активности, канцеларии, метрото, патувањето, кампување, излети, и пешачење.✔ Воздухот ниво на јачина на звук 3 : слаб ветер>природни правец>силен ветар.✔ Вратот фан има 48 вентилација дупки да се задржи лицето кул и одржување на шминка.Двете деца и возрасни може да се користи безбедно.✔ Нема крило дизајн, нема потреба да се грижите за косата да бидат фатени од страна на фан ножеви.✔ Полу-затворен влезот на воздухот, прашина-доказ и пот-доказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент