.

.

Befano Подни Светилки за Дневна Соба, Висока Лумен Подни Светилки 6500K Max Модерна Долг животен век на Енергија-Заштеда на Dimmable Подот Светилка

Befano Подни Светилки за Дневна Соба, Висока Лумен Подни Светилки 6500K Max Модерна Долг животен век на Енергија-Заштеда

DEN 1583.76

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : Befano.Високи светилка агол може да се прилагоди и својата база може да ги собере различни каучи, recliners и читање столици.Големина : 73in*9.Оваа едноставна подот светилка осветлување во поинаков агол во вашата соба без да се земе многу простор.Подот светилки одговараат за спални соби, дневна соба, канцеларија или лоби.И led читање стои светилка е прилагоден, како и, кој е совршен за читање или работа.Температура на бојата : 3000k, 4000k,6500 K.Оддалечен на растојание од предводена подот светилка е во 32ft.Напон : AC110-240 V~.И тоа ќе ви помогне да заштедите на вашиот џеб.Подот светилки одговараат за спални соби, дневна соба, канцеларија или лоби.【 Допир Switch & Remote Точно Контрола Светилка】 : оддалечен на растојание од предводена подот светилка е во 32ft.Бојата се менува копчето контролирани од страна на мајка и читање светилка под светилка соодветно.Бојата се менува копчето контролирани од страна на мајка и читање светилка под светилка соодветно.Модел : LED Подот Светилка / Високи Светилки/ Стои Светилка за во спалната соба.LED Подот светилка Dimmable : Yes. 【Светла 2 LED Светла и Енергија-Заштеда на】 : Befano led подни светилки наменета за спална соба со 2 LED светла, консумираат многу мали количини на енергија со животната средина пријателски материјал. 【Вид Заштита Morder Стил Светилка】 : Модерна Стои подот светилка со 3 различни бои прилагодлива температура поставувања.Материјал : вистински Железо +КОМПЈУТЕР.Број на LED : 102 PCS+ 25 PCS.Befano LED Подни Светилки за Спални соби, Дневна соба, Канцеларија, Допрете го Прекинувачот Модерен Лак Стои Светилка со Интелегентни Далечински Точно Контрола во Собата и 2 LED Светло Светилки, Dimmable Високи Подот Светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент