.

.

Памук Јаже Перење Кошница, 16.2 x 14.2 инчен, Ткаени Кошница, Голема Кошница, Памук Јаже Кошница, Ќебе складирање, Големи Кошеви за Ќебиња, Плетени Кошници за Складирање,

Памук Јаже Перење Кошница, 16.2 x 14.2 инчен, Ткаени Кошница, Голема Кошница, Памук Јаже Кошница, Ќебе складирање,

DEN 765.36

Пристапност
Во достапна форма

6"") за да биде совршен пелена организатор, расадник за отпадоци, играчка складирање, бебе облека забавува, па дури и за плакарот организација, тоа исто така може да се користи за бања или перење соба за складирање и за чување на книги и игри во соби, голема кошница за одржување на ќебиња, списанија, крпи, деца играчки други производство на текстил.Ова ткиво јаже складирање кошница може да се користи во секоја соба во куќата.ДВЕ ЦВРСТИ РАЧКИ : Лесно да се носат, се движат, и да го земе.Ткаени јаже кошеви се атрактивни доволно за да се остави надвор како декоративни објект кога е полна и во две-тон неутрална боја, кој работи со многу видови на оркестарот и носи класичен и елегантен изглед за секој простор.Изградена во рачки ви помогне да се задржи цврста контрола врз круг кошница па тоа е лесно да се движат наоколу.Кошница е мека и здрав без остри рабови, совршен за употреба како простор за играчки, корпа за играчки, играчки за складирање за отпадоци, голема играчка кошница, бебе кошница, или расадник забавува без гребење деца.Бараат да се liven до вашето бебе соба оркестарот или да прикаже бебе играчки и мека ќебиња во повеќе атрактивни начин?Дури и кога се изложени на roughest деца се игра, вие никогаш не ќе мора да се грижите за перење попречува оставајќи scuff марки или dings!.Оваа симпатична складирање кошница во собата е совршен за домување играчки, книги, како и кои било други се игра предмети.тој Перење кошеви е доволно пространа да се одржи предмети кои можат да бидат, исто така, како складирање кошница за крпи, cblanket, ushions на спалната соба,перници,книги за ектс и да ја задржите соба чисти.100% ЧИСТ ПАМУК ЈАЖЕ : Мека памучна ткаени тема јаже, ет - нашите xxxl ткаени перење кошница направени од страна на рака, од 100% памук јаже ткаени тема јаже дека е хемиско-free, што резултира со квалитетна забавува која е мека на допир но цврсти.Нашите кошница е дизајниран со високо ниво на детали, корисни и издржливи кошница.Ќе апсолутно сум љубител на мека, но сепак фирма јаже дизајн на овие стилски ќебе чување на кутии – специјално направени за да го задржи вашето подови и ѕидови без судир на гребнатини.бебе соба за отпадоци, играчка складирање, бебе облека забавува, па дури и за плакарот организација, тоа исто така може да се користи за бања или перење соба за складирање и за чување на книги и игри во соби, голема кошница за одржување на ќебиња, списанија, крпи, деца играчки други производство на текстил.

Главните карактеристики

Избор на клиент