.

.

Модерната Вдлабнати Осветлување Дневна Соба Позадина Ѕид 5w, 7w, 12w LED Вдлабнати Светла Алуминиум Висока Топлина Дисипација Вдлабнати Таванот Светла 3000K Топло Светло

Модерната Вдлабнати Осветлување Дневна Соба Позадина Ѕид 5w, 7w, 12w LED Вдлабнати Светла Алуминиум Висока Топлина

DEN 851.76

Пристапност
Во достапна форма

5-12cm12 W : Дијаметар : 15.Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала.5 cm, Монтирање на решетка : 13.Едноставен и лесен за инсталација : Нема потреба за мачна процес, тоа може да биде инсталирана во неколку минути.Широк спектар на апликации : Тоа може да се поврзуваа со многу места за да се задоволат потребите на различни апликации во кујни, дневни соби, спални соби, бањи, работни места, ресторани, хотели, луксузни апартмани, салони, јавни површини, како и активности на отворен простор.Имаме кадар за онлајн услуги 24 часа на ден, а ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор!. ★ Таванот вградна светилка рефлектори користење на напредни алуминиум, нов дизајн на радијаторот, која има добар дисипација на топлина и никогаш не добива rusty или слабо, има подобра светлосен ефект.5 cm, Монтирање на решетка : 8.3 cm, Монтирање на решетка : 10.5 cm, Инсталација длабочина : 5.2-9cm7 W : Дијаметар : 13.

Главните карактеристики

Избор на клиент