.

.

Lunarable Флорални Туш Кабина Завеса, Пролет Тематските Илустрација на Цветни Ливчиња на 60-тите во Смешни Тонови Хипи Уметност, Декоративни Ткаенини Поставени со Куки ?

Lunarable Флорални Туш Кабина Завеса, Пролет Тематските Илустрација на Цветни Ливчиња на 60-тите во Смешни Тонови

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

Мажи, жени, деца, тинејџери, момчиња или девојки, сите ќе ја сакаат оваа туш завеса.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Водоотпорен и машина перат.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни stallrap туш завеси.Не винил, Не PEVA.МЕРЕЊА - 78 ИНЧИ ДОЛГО x 54 ИНЧИ ШИРОКА.Бања е местото каде што ќе се трошат значителен дел од денот, е место за да се релаксираат.Не лагер е потребно.Не Исчезнува.Додава вистинска вредност и длабочина до вашата бања оркестарот.Внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Тие ќе бидат шокирани од страна на супериорен квалитет на објектот, кога тие се отвори сегашноста.Ако сте љубител на спорт или имаат хоби од било каков вид, ќе се трошат време со тоа во свој личен простор.Тие се водоотпорни и сува брзо откако ќе туш.Секој човек од било која професија ќе бидат воодушевени од страна на разликата завеса носи да има куќа оркестарот.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент