.

.

YZKJSZ Случај за Aspera S6 Маска + Screen Protector Калено Стакло со Заштитен Филм - Мека Транспарентен Гел + Црна TPU Силиконска Заштита Случај за Aspera S6 (5.45)

YZKJSZ Случај за Aspera S6 Маска + Screen Protector Калено Стакло со Заштитен Филм - Мека Транспарентен Гел

DEN 205.92

Пристапност
Во достапна форма

На тенок дизајн и кристално јасно се одржи оригиналниот изглед на уредот и бидете телефонот повеќе убава и елегантна.Aspera S6 Кристално Проѕирно + Црна случај, висок квалитет флексибилни силиконски материјал за да се заштити вашите скапоцени телефон од дневна штета, судир, гребнатини и солзи, акумулација на прашина и маснотии.Опис : Калено стакло за заштита на филмот : Боја : HD Јасно Материјал : Калено стакло Дебелина : 0. (Не се сеќавам да се наведнуваат Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за време на инсталацијата.Заштитен филм не се меша со телефонот функција во било кој начин.Ви благодариме за изборот на YZKJSZ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние дефинитивно ќе работат напорно за вашето задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент