.

.

Жанила Автомобил Мие Со Четка Четка Мит Со 33 Алуминиумски Легури Рачка, 2 Во 1 Автомобил Чистење Материјали За Полнење, Автомобил Мие Со Четка Четка Серија, Микрофиб?

Жанила Автомобил Мие Со Четка Четка Мит Со 33 Алуминиумски Легури Рачка, 2 Во 1 Автомобил Чистење Материјали

DEN 304.08

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на снег nival четка главата, не е лесно да се падне lint, еден-чекор чистење и одржување на бојата. [Без гребнатини и не пената] Без гребнатини, тоа може безбедно да се користи во автомобил боја.Совршена внатрешна шофершајбната cleaning tool.Телескопски бум, чиста далеку и блиску колку што сакате, посебен дизајн на вратило и четка главата, лесно за чување и се соберат 360 степени rotatable четка главата, четка глава може да се ротира во секој агол, според различни потреби. [Вклучено] 1x алуминиум легура 33" долго се справи со четка; 1x жанила микрофибер автомобил четка четка главата .Голем чистење на главата област заштедува време и напор за вашиот автомобил.Автомобил мие комплет е многу добар мулти-функционални телескопски cleaning tool.Вие не само што може да се мијат автомобили, камиони, мотоцикли, RVs, чамци, но исто така и за миење прозорци, прашина отстранување, таванот фанови, отворено свлечишта, чамци, децата слајдови/надворешна структури и вашиот дом додатоци!Употребата на било која површина!Бесплатни големина одговара на сите.

Главните карактеристики

Избор на клиент