.

.

Fenteer Професионални Нерѓосувачки Челик Туш Squeegee Scrubber Wiper Сапун Почиста Почиста за Прозорец Автомобил Шофершајбната Дом Канцеларија - од не ' Рѓосувачки Челик 2

Fenteer Професионални Нерѓосувачки Челик Туш Squeegee Scrubber Wiper Сапун Почиста Почиста за Прозорец Автомобил

DEN 302.40

Пристапност
Во достапна форма

Нашите squeegee за туш врати доаѓа со моќен вшмукување носителот,за не-porous површини како што се windows, стакло ѕид, fogged огледало, мазна глазирани плочки,сапуница туш врата, влажни простории, автомобил прозорец.Нема други потребни алатки.Дизајниран да работи во и надвор од бања, ова squeegee работи само како добро за windows и автомобил врати!Уживајте отпор-слободен swiping никаде за речиси сите вашиот хард површини.Заменливи сечилото направен од висок квалитет на гума, ниту премногу здрвени, ниту мека, потрајни од други ножеви.Со прецизна работ, ефикасно да се брише водата прокапница исклучи било рамно мазни површини брзо и лесно.Вшмукување Чаша Кука : Овозможувајќи за брза и лесна инсталација, со лесен за складирање.Лесно да се отстрани или да се преселат, погодни за употреба во влажни средини.Т-форма рачка овозможува удобно, не се лизга на зафат, додека минимизира рака замор.Опис : - Заменливи сечилото направен од висок квалитет на гума, ниту премногу здрвени, ниту мека, потрајни од други ножеви.Со прецизна работ, ефикасно да се брише водата прокапница исклучи било рамно мазни површини брзо и лесно. - Нашите squeegee за туш врати доаѓа со моќен вшмукување носителот,за не-porous површини како што се windows, стакло ѕид, fogged огледало, мазна глазирани плочки,сапуница туш врата, влажни простории, автомобил прозорец.Нема други потребни алатки. - Т-форма рачка овозможува удобно, не се лизга на зафат, додека минимизира рака замор. - Вшмукување Чаша Кука : Овозможувајќи за брза и лесна инсталација, со лесен за складирање.Лесно да се отстрани или да се преселат, погодни за употреба во влажни средини. - Дизајнирани да работат во и надвор од бања, ова squeegee работи само како добро за windows и автомобил врати!Уживајте отпор-слободен swiping никаде за речиси сите вашиот хард површини.Спецификација : - Големина 252x170x40mm/ 9.9x6.7x 1.6 inch Package Вклучува : 1x squeegee 1x Вшмукување Чаша Кука.

Главните карактеристики

Избор на клиент