.

.

ABOOFAN Божиќ Бело Снег Ќебе Roll: 1. 5M Вештачко Крзно Снег Ќебе Зимски земјата на Чудата Faux Снег Ќебе за Божиќ Позадина Партија Декорација

ABOOFAN Божиќ Бело Снег Ќебе Roll: 1. 5M Вештачко Крзно Снег Ќебе Зимски земјата на Чудата Faux Снег Ќебе за

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

Поништуваат.Нашите производи се направени од високо - квалитет памук, материјали со сигурен квалитет и може да ви обезбеди со долгорочна употреба.Нашите производи се исклучително направена за да се осигура дека ќе имаат долг животен век и деликатна детали.Набавка не е скапо, можете да добиете на нашите производи на многу поволни и прифатливи цени.На внимателно обработени снег тепих може повеќе Божиќ атмосфера на вашиот Божиќ партија.Снегот тепих е светлина и добро направен, што може да ги красат вашата партија и без гребење вашиот подот.Опис Дали сте во потрага за некои од исклучителна Божиќ украси?Ако вашиот одговор е да, тогаш треба да фрлите поглед на нашите производи.на lifelike снег тепих, може да се стави на подот, го користите за да ги красат вашата внатрешна страна украси, и ви донесе убави визуелно искуство.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Памук.- Големина : Околу 150. 00 X100. 00 X1. 00cm/ 58. 95 X39. 30 X0. 39in.Пакет Вклучувајќи 1 x вештачки снег памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент