.

.

Спреј Шише, Мода Вода Sprayer, Практични Посебни Удобен Салон За Бербер(злато)

Спреј Шише, Мода Вода Sprayer, Практични Посебни Удобен Салон За Бербер(злато)

DEN 282.96

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен дизајн на активирањето спреј глава, удобни за контрола.Погоден за семејството употреба и професионални коса салони.Добро запечатени млазницата спреј, лесно за ракување.Парична казна и единствен спреј, многу лесно да се работи.Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и практични за долго време се користи.Оваа гроздобер дизајн sprayer има моден изглед, посебни и убава.Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и практични за долго време се користи.Спреј предизвика главата ќе спреј фина магла, погоден за салон и берберот го користите.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и практични за долго време се користи.2. Парична казна и единствен спреј, многу лесно да се работи.3. Добро запечатени млазницата спреј, лесно за ракување.4. Погоден за семејството употреба и професионални коса салони.5. Уникатен дизајн на активирањето спреј глава, удобни за контрола.6. Згусне дизајн не е лесно да се деформира.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вода Sprayer Color : Сребро, Злато(Изборен)Материјал : ABS Капацитет : 300ml Size : Прибл.19.5 * 7.5 cm / 7.6 * 2.9 in Package Тежина : Околу.55g Package Листа : 1 x Вода Sprayer Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Water Sprayer
Color:
Silver, Gold(Optional)
Material:
ABS 
Capacity:
300ml
Size:
Approx.19.5 * 7.5cm / 7.6 * 2.9in
Package Weight:
Approx.55g
Package List:
1 x Water Sprayer :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.
Избор на клиент