.

.

DALIAN Големи Расклопна Виткање Вагон Комунални Отворено Кампување Пикник Градина Количка со Универзална Тркала & Прилагодлива Рачка

DALIAN Големи Расклопна Виткање Вагон Комунални Отворено Кампување Пикник Градина Количка со Универзална Тркала

DEN 2112.00

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА-Ширевте големина : 68*73*48cm.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ-се Поставува во секунди, Нема собрание задолжителни!.ГО ОЛЕСНАТ ТОВАРОТ!-На тешки рамка им овозможува на носивост и до 150 кг., и Трајни 600 D Ткаенина може да биде лесно да се чисти.ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ-Совршени за превоз на опрема за активности на отворен спортски настани, концерти, посети на парк и се одлични за користење околу куќата.Ве молиме имајте на ум дека тоа НЕ е направено за транспорт на деца.Прилагодлива рачка и 360 степени вртливата тркала-На нервира влечење се справи со е телескопски со прилагодлива должина од 20" 30" за удобно висина.Тешки и трајни гумени тркала може да ротира 360 степени за лесно маневрирање.Спецификација : Производ материјал : 600 D Оксфорд ткаенина, железо цевка спреј paint Weight : нето вкупно 7kg пакување бруто тежина 8kg Shrink големина : 60*17*74 CMWeight : нето вкупно 7kg Product тежина капацитет : 80 KGSPackage вклучува.1*преклопување на кола.

Главните карактеристики

Product material:
600D Oxford cloth, iron pipe spray paint
Weight:
net total 7kg packing gross weight 8kg
Shrink size:
60*17*74CM
Weight:
net total 7kg
Product weight capacity:
80 KGS
Package includes. :
1*folding car :
Избор на клиент