.

.

Г-ИНГ 4pcs Неуредна Коса Пунџа Права Коса Пунџа, Tousled Updo Неуредна Пунџа Коса Парче со Еластична Бенд, конска опашка Пунџа Коса Chignon Scrunchies за Жени, Девојки (03-1pcs Сина)

Г-ИНГ 4pcs Неуредна Коса Пунџа Права Коса Пунџа, Tousled Updo Неуредна Пунџа Коса Парче со Еластична Бенд, конска

DEN 262.80

Пристапност
Во достапна форма

Удобно да се Допре : Директно неуредна коса бухти се направени од високо квалитетна синтетички влакна, мека и свиленкаста на допир, живописни и природен изглед, лесен и компактен да се носат; забелешка : Поради различни светла и екранот, бои може малку да се разликуваат.Имате Нова Фризура во Секунди : Избрани во 4 различни стилови, tousled updo неуредна пунџа коса парчиња ви обезбеди со повеќе избори да има нова фризура, неуредна изгледа да се создаде perky, домот или симпатична изглед за вас.Лесно да се Носат : Косата пунџа екстензии scrunchies доаѓаат со еластична бенд, едноставна за вас да се заврши околу вашиот конска опашка или пунџа, само треба неколку секунди, ќе може да се добие нов изглед.Прилагодлива Големина : Вклопуваат со еластична коса вратоврска, можете да ја прилагодите updo hairpiece да се вклопи во вашиот дебел или тенок косата, не е лесно да се откријат или да падне, погоден за повеќето жени и девојки.Погодни Прилики : Овие природни кадрава updo hairpieces се совршен коса додатоци за секојдневна облека, свадба, датумот, училиште, работа, референци, патува, танц партија, матурска, одмор, вежби и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент