.

.

YUYVIO Големи Пластични Кутии за Складирање се Користи за Алатки, Монистра и Накит Конци за Шиење Пластична Кутија за Складирање 15 Прегради, Организаторот на Складира

YUYVIO Големи Пластични Кутии за Складирање се Користи за Алатки, Монистра и Накит Конци за Шиење Пластична

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

❥Продажба точка : 100% нов висок квалитет. ❥Нашите 36-оддел јасно организатор кутија е доволно голем за да ги собере сите ваши резерви, но сепак доволно мала за да патуваат со вас; Организирајте ги вашите објекти по големина, боја, или проектот за лесно пронаоѓање. ❥Со 15 отстранлив dividers лесно можете да ги прилагодите на секој оддел големина за да одговара на вашите специфични потреби.Вертикална dividers не се отстранува. ❥2 snap-тесни брави се лесно да се отвори ги Организирате вашите монистра, филц писмо одбор писма, конец, моливи, и други занает Идеален како накит кутија за девојки и жени, рок колекција кутија за деца, како и за риболов справи, мали електрични делови, ноктите, гром, и завртка организирање. ❥Спецификација : Боја : Јасно. ❥Материјал : PPSize : приближно 27 x 17.5 х 4.5 CM.Големи Пластични Кутии за Складирање Се Користи За Алатки, Монистра И Накит Конци за Шиење Пластична Кутија за Складирање 15 Прегради, Организаторот на Складирање Кутија За И Со Пластичен Накит Занает (Бела)Продажба точка : 100% нов висок квалитет.Нашите 36-оддел јасно организатор кутија е доволно голем за да ги собере сите ваши резерви, но сепак доволно мала за да патуваат со вас; Организирајте ги вашите објекти по големина, боја, или проектот за лесно retrieval With 15 отстранлив dividers лесно можете да ги прилагодите на секој оддел големина за да одговара на вашите специфични потреби.Вертикална dividers не се отстранува.2 snap-тесни брави се лесно да се отвори ги Организирате вашите монистра, филц писмо одбор писма, конец, моливи, и други занает Идеален како накит кутија за девојки и жени, рок колекција кутија за деца, како и за риболов справи, мали електрични делови, ноктите, гром, и завртка организирање.Спецификација : Боја : Clear Material : PPSize : приближно 27 x 17.5 x 4.5 CMInclude : 1x складирање кутија.

Главните карактеристики

Color:
Clear
Избор на клиент