.

.

ДОДЕКА за LG G6 Случај, ДО [Тенок Дизајн] LG G6 Holster Заклучување Појас Вртливата Клип Не се Лизга Текстура Тешко Школка [Изградена-во Потпирачот] Комбо Случај Defender Покрит?

ДОДЕКА за LG G6 Случај, ДО [Тенок Дизајн] LG G6 Holster Заклучување Појас Вртливата Клип Не се Лизга Текстура

DEN 285.36

Пристапност
Во достапна форма

Само компатибилен со LG G6 и безжичен полнач. [ Лесни Shockproof Материјал ] Против пролизгување текстура за подобар стисок. [ Потпирачот & Спојувалка за Каиш ] Изградена-во рака-слободен потпирачот & 180 степени rotatable спојувалка за каиш за подобро корисничко искуство. [ Целосна Покриеност Заштита ] Целосен пристап до камерата леќи на камерата, џек за слушалки и полнење порта.Подигнат 2mm на рабовите на екранот & камера заштита. [ ГАРАНЦИЈА ] Нудат доживотна гаранција услуга. ➤ Само компатибилен со LG G6 и безжичен полнач.✔ Безброј капка тестирани.✔ Ултра-тенок форма-опремени и лесен.✔ Целосна покриеност дизајн за крајна заштита.✔ Изградена во спојувалка за каиш & потпирачот функција.

Главните карактеристики

Избор на клиент